Sommar och havet

Det är skönt att dokumentera sommaren med kameran och sedan under bistrare årstider kunna plocka fram och minnas hur skönt det ändå var fastän det regnat ibland!

Inlagt 2012-07-23 10:51 | Läst 581 ggr. | Permalink



(visas ej)

Hur mycket är tolv minus två?
Skriv svaret med bokstäver

Trevlig blogg och vill också tacka för fina kommentarer på min...Tack!
Jag följer dig!

Steffe
Svar från DanneWest   2012-07-23 14:14
Tack Stefan alltid kul att kolla varandras fina bilder!
Sköna sommarbilder. I år är det nog bäst att dokumentera de fina dagarna för att övertyga sig själv om att det fanns även soliga och fina dagar och inte bara regn och rusk.
Svar från DanneWest   2012-07-23 14:15
Tack för titten Margareta! Vi hoppas på en lång sommar
Finns inget bättre än naturen, havet =) fina bilder
Svar från DanneWest   2012-07-23 14:16
Tack Mikael! Sommar och fotografering det är skönt!
Ååå Dina bilder är verkligen vackra. Jag älskar ju vatten så dom två första är ju bara så underbara med vattnet och allt de gröna sköna runt omkring. Verkligen sommarbilder som man kan njuta av då på samma ställe ligger som en isbelagd skridskobana eller några centimeter snö.....Hm...Man borde kanske ha ett ställe som man fotar på ungefär samma sätt vid de olika årstiderna. Just dina måste ju bli supervackra då hösten kommer med alla sina härliga färger ;O)
Ha det gött/ Helen
Svar från DanneWest   2012-07-24 10:31
Tack Helen! Bra ide om bild på olika årstider det ska jag prova just där. Börjar i höst men nu njuter vi av lång sommar eller hur! mvh Danne