Som Plus-medlem får du: Tillgång till våra Plus-artiklar | Egen blogg och Portfolio | Fri uppladdning av dina bilder | Rabatt på kameraförsäkring och fotoresor | 20% rabatt på Leofoto-stativ och tillbehör | Köp till Sveriges mest lästa fototidning Fotosidan Magasin till extra bra pris.
Plusmedlemskap kostar 349 kr per år
20 Kommentarer
Logga in för att kommentera
Mvh
Vad roligt! Jag är faktiskt precis på väg tillKebnekaise just nu! Håller på med ett litet projekt där jag bestiger alla Sveriges 2000 meters toppar och Keb är next!
Hur många toppar över 2000 har vi i Sverige?
Själv får jag nöja mig med Härjedalens fjällvärld, ska dit nästa vecka.
11-12 st och många ligger runt sarek och keb men det kanske har ändrats
Själv har jag ett projekt att bestiga alla Skottlands Munros. En (eller kanske två; jag har faktiskt inte kollat höjden på den andra :) klarades av för drygt tio år sen. Full fart, med andra ord! ;-)
Kul med utökning av Fotosidans redaktion, Emma!
Tack snälla!
Tusen tack!
Vad roligt! :)
Hehe, jag är i min van just nu faktiskt! På väg till Kebnekaise för att fotografera och klättra lite, bästa köpet jag någonsin gjort (även om det är bankens van i 9 år till...)
Det är ju åt fel håll men ett berg är ju aldrig helt fel.
Tack snälla! :)