Som Plus-medlem får du: Tillgång till våra Plus-artiklar | Egen blogg och Portfolio | Fri uppladdning av dina bilder | Rabatt på kameraförsäkring och fotoresor | 20% rabatt på Leofoto-stativ och tillbehör | Köp till Sveriges mest lästa fototidning Fotosidan Magasin till extra bra pris.
Plusmedlemskap kostar 379 kr per år
1 Kommentarer
Jag tycker att mässhallens utformning med svarta fondväggar överallt var en miss. Aldrig har det varit så svårt att provskjuta kameror. Sökarna var antingen mörka eller utbrända.
Med tanke på att många kameror idag har video, tycker jag att det var väldigt lite reklam för videoprodukter. Var GoPro eller Garmin ens där? Action video är stort bland hobbyutövare, så varför inte visa vilka produkter som finns och vad de kan leverera?
Finns endel att lära sig av Mittkök som hade provsmakning av mat och dryck i hallen intill. Vem rycks inte med när Bengt Frithiofsson provar viner eller när Mat Tina går igång i kryddburkarna? Ja, Mattias Klum ligger kanske nära till hands som är klart underhållande.
Jätteroligt att Fotosidan är på plats och rapporterar. Några videointervjuer med Klum, Bingo, Widstrand etc?
Intervju med Klum kommer.