Annons




<reklam från Gefvert>

Nya förmåner och rabatter för dig med Plus-medlemskap på Fotosidan!

Via ditt Plusmedlemskap så kan du teckna förmånlig kameraförsäkring via Gefvert. Gefvert fyller 50 år i år och som Plusmedlem på Fotosidan kan du även ta del av fler förmåner och rabatter genom Gefvert.

Vad sägs om att veta mer om dina förmåner och rabatter för hem- och bilförsäkring, bolån, elavtal och sparande? Allt som du med Plusmedlemskap på Fotosidan kan ta del av genom Gefvert hos Söderberg & Partners.

  • Privatförsäkring – hem och bil 10 % rabatt på försäkringar för hem och bil med villkorsgaranti. Sambo/make/maka får samma rabatt
  • Bolån Ansök om ett lånelöfte eller flytta ett befintligt bolån och få upp till
    1,40 procent rabatt på listräntan. Rabatten beror på bindningstid och
    belåningsgrad.
  • Elavtal Spara på elen. Billigare el som är fossilfri, utan bindningstid eller uppsägningstid och med enkla digitala fakturor.
  • Sparande Månadsspara med Levler – ett modernt sparande i fonder och aktier med låga avgifter enkelt på nätet.

Låt Söderberg & Partners kontakta dig så går dom igenom en sak i taget efter dina önskemål. Fyll i dina uppgifter på gefvert.se/intresse

Avbeställa detta brev? Vill du i fortsättningen inte få erbjudande från oss så kan du avbeställa det här.
ANNONS
Götaplatsens Foto