Annons

Senaste innehållet av Thell

  1. Thell

    <Officiell 40D-tråd> Canon EOS 40D kommer

    Fotokungen har satt ihop ett paket med 40D + 17-85 + batterigrepp för 15790 svenska riksdaler..
  2. Thell

    Canon EOS 350D - Problem vid bläddring av bilder

    Jag har 1.0.3 och har samma problem
  3. Thell

    Utmaning - Helsingborg

    hehe Jag befarar att många, av det manliga könet, bävar för att vistas på detta stället :) Hade jag inte haft inventering på jobb på lördag hade jag kanske masat mig till stället och därmed håvat hem lussekatten :)
  4. Thell

    Utmaning - Helsingborg

    yay äntligen, alldeles korrekt :)
  5. Thell

    Ny 350D firmware 1.0.3

    jag har haft 1.0.3 sen jag fick kameran .. är det bara för mig som den hoppar två steg när man går bakåt bland bilderna när man tittar på dom.. den hoppar över vissa
  6. Thell

    Utmaning - Helsingborg

    för att inte dra ut på det för långt kan jag avslöja att en ledtråd redan finns :)
  7. Thell

    Köpråd Canon EOS 350D

    jag instämmer med Robert och ångrar inte en sekund att jag köpte det
  8. Thell

    Köpråd Canon EOS 350D

    hehe dom har börjat tipsa om det paketet sen jag tröttnade på att vänta och bestämde mig för att köpa just dom delarna.. för att vara min första kamera och mina första objektiv är jag nöjd
  9. Thell

    Utmaning - Helsingborg

    The face! Here goes!
  10. Thell

    Utmaning - Helsingborg

    Äntligen :) hehe nu hittade jag det.. jag var där häromdan men då var det så mörkt att jag inte ens såg den väggen :) men nu jäklar!
  11. Thell

    Utmaning - Helsingborg

    hehe är ju inte så svårt att gissa vad det är.. din första ledtråd avslöjade allt.. dock har jag inte tagit mig dit :)
  12. Thell

    Utmaning - Helsingborg

    gah kan inte komma på, känner igen det men kan inte placera.. en ledtråd behövs nog för att komma ut kvicksanden :)
  13. Thell

    Ansmann alternativ till NB-2LH

    aaah guld värt! tackar!
  14. Thell

    Firmware 1.0.2 till 350D

    Jag har iaf 1.0.3 på min, fick den nu i veckan från cyberphoto
  15. Thell

    Ansmann alternativ till NB-2LH

    Såg att det fanns ett "halvfabrikat" att köpa som alternativ till Canons NB-2LH, som var ruskigt mkt billigare. Nån som har erfarenhet av detta batteriet , eller har hört nått om de? Man får ju två sådana 720mAh för samma pris som en Canon. Tack på förhand :)
ANNONS
Götaplatsens Foto