Som Plus-medlem får du: Tillgång till våra Plus-artiklar | Egen blogg och Portfolio | Fri uppladdning av dina bilder | Rabatt på kameraförsäkring och fotoresor | 20% rabatt på Leofoto-stativ och tillbehör | Köp till Sveriges mest lästa fototidning Fotosidan Magasin till extra bra pris.

Plusmedlemskap kostar 349 kr per år

Annons

Senaste innehållet av TypeONegative

  1. TypeONegative

    PowerShot G9 eller PowerShot S5 IS

    Åhh det här vart ju som vanligt inte enklet att bestämma sig, får in och titta på dem igen :-) Nu vart jag osäker på en annan sak, om jag inte vill ha en systemkamera men så nära som möjligt är jag i alla fall på rätt väg då när jag väljer mellan dessa två?
  2. TypeONegative

    PowerShot G9 eller PowerShot S5 IS

    hejsan jo en trasig canon powershot A50
  3. TypeONegative

    PowerShot G9 eller PowerShot S5 IS

    jag vet inte vilken jag skall välja av PowerShot G9 eller PowerShot S5 IS. Hur skulle ni tänka? har ni några frågor till mig som kan leda fram till vilken kamera som passar mig bäst? Tar mest bilder i halvkasst ljus och på barn.
  4. TypeONegative

    Vilken fotografkategori tillhör du?

    ohh djävlar, jag är både kille och tjej :-p B & C "Tjej som tidigare alltid gillat foto och fotografering" "...kameramodeller som är betydligt dyrare än han själv äger... Plåtar förhållandevis lite.
ANNONS
Götaplatsens Foto