Jag är redan i mål. Men så sprang jag inte sista varvet fullt ut heller utan gick av banan i sista kurvan :). Priserna var så skrala så jag struntade i upploppet.
Grattis! Och vilken utsökt bukett. Själv tog jag min pension redan vid 61, för att kunna flytta till Canada. Man förlorar i pension på det, men jag vann så mycket annat. Så jag ångrar mig inte.
Det där ser riktigt trevligt ut Bert-Ola. Nu gäller det bara att köra sista varvet också:) Har du verkligen inte övervägt att dra dig tillbaka redan nu?
Man tackar, vi spar den lite
//B-O
Man tackar, den blir bra, ett säkert kort
//B-O
Ja tittar man på priserna som är det nog ingen idé att ställa upp. Jag tar en dag i taget så får vi se.
Ha de gott
//B-O
Tackar, jag har inte bestämt mig ännu, men det ser lite knapert ut med ekonomin.
Ha de gott
//B-O
Tack Yvonne, jag tar en dag i taget.
//B-O
Skulle nog vilja det, men ekonomin säger något annat. Kör nog på ett tag till.
//B-O
Tack Gert, ett fint vin är det.
//B-O
Hälsningar Lena
Tack Lena, jag skulle nog vilja gå nu också, men vad skall man leva av? :-) Så det blir nog ett tag till.
Ha de gott
//B -O