Merläsning
Carolyn Drake och Roger Ballen bland namnen på Copenhagen Photo Festival
Festival
Copenhagen Photo Festival presenterar ett rejält utställningsprogram för 2026 med flera internationella och nordiska fotografer. Festivalen arrangeras den 11–17 juni på Det Kongelige Teaters Gamle Scene i Köpenhamn och omfattar utställningar, samtal, workshops och andra publika aktiviteter.
Läs mer...
1






















16 Kommentarer
Och tekniken var egentligen så old school det bara kan bli, men som vanligt ger bästa resultatet. Därför suger största av dagens filmer, då allt bara är datoranimerat. Samma sak här; Skulle allt vara dator gjort skulle det int alls ha sett lika bra ut.
P.s. BP borde ta lärdom av detta... D.s.
Tänk vad roligt att få vara med i ett sådant projekt :o)
Mvh Milla
Ljuset sitter verkligen som en smäck.
Jag har själv försökt lägga ihop flera bilder i samma, men misslyckas jämt. Hur gör man? Någon? Skicka gärna ett pm. Jag har CS5. :)
Snyggt
Massa bra inspiration osv. Nu är det bara att testa på =)
Skitsamma var det kom från början, jag fick iallafall se det och det hade jag kanske inte gjort annars.
Måste testas!!