Som Plus-medlem får du: Tillgång till våra Plus-artiklar | Egen blogg och Portfolio | Fri uppladdning av dina bilder | Rabatt på kameraförsäkring och fotoresor | 20% rabatt på Leofoto-stativ och tillbehör | Köp till Sveriges mest lästa fototidning Fotosidan Magasin till extra bra pris.
Plusmedlemskap kostar 349 kr per år
3 Kommentarer
Logga in för att kommentera
Ja det hade nog varit lite bättre. Du får hålla till godo med denna https://www.fotosidan.se/cldoc/bildbehandling/saa-blir-du-noejd-med-dina.htm :)
Hej! Absolut att det är en begränsning med poddformatet (ljud). Men som vi pratar om i avsnittet så går det fint att gå in på Crimsons hemsida för att få bilder på material och monteringar – det syns bättre där än om vi hade filmat det på plats. Men allra bäst är förstås att gå till deras showroom i Fruängen. Och om du vill kan du också boka en konsultationstid!
Ska upp till Stockholm kommande helg så jag kanske tar mig dit men annars så kan jag alltid titta på mina bilder som dom har skrivit ut på Hahnemühle Photo Rag.