Hej! Vi ser att du kör med AdBlock. Vi förstår att man kan ogilla annonser men det är en viktig
inkomstkälla för att driva denna sajt och täcka de kostnader vi har. Om du inte vill slå av
Adblock för just Fotosidan så stöd oss gärna genom att till exempel köpa
ett
Plus-medlemskap.
Klotterplanket
Bli medlem i gruppen för att skriva
Eftersom det är en fredagskväll och det verkar dyka upp en del "respektive" kanske vi ska ha lite att äta/dricka också? Anspråkslöst knytis kanske? Vad säger ni?
Synd att Du inte kan komma Madelene! Men det blir fler gånger. Och nu när du flyttar blir vi ju nästan grannar - så du kan ju titta över när som helst!
Madelene
Bilderna hittar ni här >>
http://picasaweb.google.com/L.Fryle
//Leif
Ville egentligen bara säga att Crimson har 15% rabatt just nu (vet inte om det gäller allt), så redan billigt blev nu super billigt!
/// Jessica
Jag kan också både torsdag och fredag, om inget konstigt händer (nån lastbil som välter eller nåt)
/// Jessica
//Leif
Trevlig Midsommar till er alla i Fotoklubben!
//Christer
Om det finns intresse; Vad säger ni om nästa TORSDAG, den 25:e? Tisdag funkar inte för oss eftersom Leif jobbar då.
Med reservation för vädret förstås! Det fungerar även fredag kväll för oss - men då brukar man kanske vilja vara hemma med familjen. Trädgårdsintresserade familjemedlemmar är för övrigt också välkomna!
morgon och blir borta månaden ut.
Stefan
/// Jessica som har massor med bilder från väderön, men har inte riktigt inspiration att ta tag i dem...
Ska vi ta och provgå runda ikväll eller har vi något annat för oss?
Madelene
Så ni som inte var med, ni missade verkligen nåt... ;0)
/// Jessica
//Leif
Den stora vackra snigeln vi såg i sådan mängd är en ganska ovanlig art som inte finns på så många lokaler i landet; röd skogssnigel, Arion rufus