Få ut mer av Fotosidan som inloggad
Fotosidan är gratis! Som inloggad får du smarta funktioner. Du kan ladda upp 10 bilder och få kritik på dem. Du får vårt nyhetsbrev. Du kan skapa köp&sälj annonser mm
Merläsning
Annons
Så förenklar och effektiviserar AI vardagen för fotografer
Annons
Som fotograf eller videograf vet du att kreativiteten ofta kommer när du minst anar det – på väg till en location, i bilen efter ett kundmöte, eller mitt under en plåtning när ljuset faller på ett sätt du inte förväntat dig. Men i ett yrke där fokus ligger på att fånga ögonblick, är det lätt att egna tankar, bildidéer eller feedback från kunden glöms bort.
Läs mer...





















12 Kommentarer
Logga in för att kommentera
Bara länkar till andra filmer.
korrekt länk..
den förra länken länkad till kommentarerna, så att man fick lov att scrolla upp en bra bit för att hitta filmen.
Skulle vara intressant att se när dom skulle plocka isär em 1D mkIV/Nikon D1 så att man skulle få se skillnaderna och vad det är som som egentligen gör att de kamerorna tål så mycket mera stryk, för inte såg ju 500D ut att vara riktigt klent byggt..
Nu vet jag åtminstone: Ha och använd, men inte pilla!
skönt skrämselskott när han laddar ur kondingen!! ha ha!!
det var skojjigt att se iaf!