Som Plus-medlem får du: Tillgång till våra Plus-artiklar | Egen blogg och Portfolio | Fri uppladdning av dina bilder | Rabatt på kameraförsäkring och fotoresor | 20% rabatt på Leofoto-stativ och tillbehör | Köp till Sveriges mest lästa fototidning Fotosidan Magasin till extra bra pris.
Plusmedlemskap kostar 379 kr per år
Merläsning
Carolyn Drake och Roger Ballen bland namnen på Copenhagen Photo Festival
Festival
Copenhagen Photo Festival presenterar ett rejält utställningsprogram för 2026 med flera internationella och nordiska fotografer. Festivalen arrangeras den 11–17 juni på Det Kongelige Teaters Gamle Scene i Köpenhamn och omfattar utställningar, samtal, workshops och andra publika aktiviteter.
Läs mer...
1






















3 Kommentarer
Jag har annars få invändningar mot CO som jag själv använder ibland när det passar men det är lätt att man fastnar där pillandes i alla lager. Särskilt effektivt blir det inte för mig i alla fall. För mig kommer CO nog aldrig att bli ett förstahandsval just av det skälet.