Annons

Fotokompis Västerås med omnejd

Produkter
(logga in för att koppla)

Musicman SE

Aktiv medlem
Hej,

Jag fotar gärna ute i naturen och skulle gärna haka på ihop med flera intresserade som vill möta hösten och vintern och dela erfarenheter.

Finns intresse?

Mvh,

Johannes
 
Hej,

Jag fotar gärna ute i naturen och skulle gärna haka på ihop med flera intresserade som vill möta hösten och vintern och dela erfarenheter.

Finns intresse?

Mvh,

Johannes
Ja. Jag är lite i samma sits. Fotar naturen och har ingen att fota ihop med. Skulle vara roligt att utbyta erfarenheter och lära mig mer, särskilt som jag inte hållit på så länge.
 
Hej,

Men vad kul att fler är intresserade, vi är således nu fyra stycken som vill fota ihop. Kul! Jag kan skicka meddelande till er så styr vi upp något i oktober!

Mvh,

Johannes
 
Jorå, vore kul! Lite svårt att hitta luckor, men kan jag så vore det bra med lite inspiration.
/rikard

Hej alla,

Himla roligt, nu är vi ju några stycken! Jag missade fotovandringen i helgen pga resa, kanske någon av er var med?

Nåja, frågan är hur vi håller ihop oss och drar ihop något kul, är denna tråden bra eller är tex en facebook-grupp en bättre lösning att skriva på när man är sugen på att fota ihop med andra?

Vad tror ni?

Allt gott,

Johannes
 
Skapa en grupp eller så mälardalens fotosugna eller liknande och bjud in oss så kanske vi även får med fler i när områdena
 
Vad kul med några som kan, skall vi ses kl 15 vid parkeringen där man går ut till klipporna? Jag tar nog med mig både kaffe och bullar ihop med kamera och stativ, kan bli fint med lite skymningsljus ut över vattnet :)

Johannes
 
Träffades ni ?

Till helgen vankas fint fotoväder med prima höstfärger och fullmåne och kylan sedd från den positiva sidan - klar, krispig luft.
 
ANNONS
Götaplatsens Foto