"Hjärtats tankar & funderingar"

GULDBRÖLLOP...

Idag firar min mamma och pappa Guldbröllop.

Stort GRATTIS till Er båda!

 Jag Älskar Er. 

Kram Milla

Jag skickade en liten hälsning till mina föräldrar i "Mitt i Haninge".

       

Bilden i mitten tog Ricke Johansson på Markos och mitt bröllop 2008.

Inlagt 2012-07-21 07:22 | Läst 7207 ggr. | Permalink


(visas ej)

Hur många stjärnor ser du här? * * *
Skriv svaret med bokstäver
galvindai 2025-04-03 10:50
Have a good day! It’s best to select a word that contains common vowels and wordle unlimited free
danielmese
Informative, precise, and well-structured. And if you need a game that’ll keep your fingers busy, subway surfers is ideal!
Jonathan
Thanks for writing such an interesting paper about this topic. This has made me think a lot age of war game
lyhan
Are you planning any more surprises Speed Stars or activities for them later this week to continue the celebration?
Otis Amity
It rewards clever Agario thinking just as much as size or speed. Seeing your favorite meme chasing you down? Classic.
Helen Grace
So lovely to see such enduring love. Wishing them all the joy and togetherness on this special day!
Cowboy Safari
YouTube Transcript Generator
Stort grattis till dina föräldrar på Guldbröllopsdagen, Milla! Vilken fantastisk milstolpe och så fint att du delade med dig av den glädjen, inklusive bilden från ditt eget bröllop 2008. Det värmer verkligen att läsa om sådan kärlek som varar. För den som vill återuppleva fler sådana här fina minnen, kanske från videoklipp, kan jag varmt rekommendera YouTube Transcript Generator för att enkelt få ut texter från videor.
Image to Pixel Art Converter
Vilken underbar nyhet att din mamma och pappa firar Guldbröllop! Ett stort grattis till dem och vilken fin gest att skicka en hälsning i "Mitt i Haninge". Det är verkligen inspirerande att se en kärlek som hållit i alla år. Och bilden från ditt eget bröllop adderar en fin personlig touch. Apropå bilder och minnen, jag snubblade nyligen över en cool sida där man kan förvandla foton till pixelkonst. Kanske vore något för att ge gamla familjebilder en retro-känsla? Kolla in Image to Pixel Art Converter.
Download Thumbnail from YouTube
Vilken underbar nyhet! Ett stort grattis till dina föräldrar på deras Guldbröllop – 50 år tillsammans är verkligen något att fira med kärlek och stolthet. Det är så rörande att du uppmärksammade dem i "Mitt i Haninge" och att bilden från ditt eget bröllop 2008 finns med. Det visar på så mycket värme och familjekärlek. Förresten, om du någonsin behöver en snabb lösning för att ladda ner en bild från en video, som kanske ett gammalt bröllopsklipp, kan jag varmt rekommendera Download Thumbnail from YouTube. Deras tjänst är superenkel! All lycka till din familj!
Eric
a href="https://nano-banana-pro.top">AI Image Generator By Nano Banana ProConverter PNG to SVGAI Beauty RatingMarkdown to DocMerge JPG
Best Markdown Flow
Grattis! Guldbröllop är ju stort. Men har de verkligen överlevt varandra så länge? Haha!Best Markdown Flow
Markdown Converter Pro Tools
Ser ut som en fin bild, men snoozade du inte under bröllopet? Haha, bara skämtar!Markdown Converter Pro Tools